NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Published
da: Udgivet

en: ago
da: siden

en: on
da: til

en: mobile
da: mobil

en: wide
da: bred

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.
