NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Navigation
mr: आवागमन
