NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Search
nl: Zoeken

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Navigation
nl: Navigatie

en: ago
nl: geleden

en: on
nl: op

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
