NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
