NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
th: มีความยืดหยุ่น,ธีม recolorable กับหลายภูมิภาคและการตอบสนอง,รูปแบบโทรศัพท์มือถือครั้งแรก
