NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: on
el: ανοικτό

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
