NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Last updated
es: Última actualización

en: Search
es: Buscar

en: Help
es: Ayuda

en: Menu
es: Menú

en: Submitted by
es: Enviado por

en: Basic Settings
es: Opciones básicas

en: Breadcrumb
es: Ruta de navegación

en: Header
es: Encabezado

en: Published
es: Publicado

en: Navigation
es: Navegación

en: ago
es: hace

en: on
es: activo

en: mobile
es: móvil

en: wide
es: amplio

en: First Sidebar
es: Primera barra lateral

en: Second Sidebar
es: Segunda barra lateral

en: Highlighted
es: Destacado

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie

en: Footer Third
es: Tercer pie

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
es: Un tema flexible, recoloreable con muchas regiones y una vista adaptable adaptada a móviles.
