NewsPlus Lite (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Last updated
id: Update terakhir

en: Published
id: Dipublikasikan

en: ago
id: yang lalu

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
id: Sebuah tema yang flexibel, dengan pilihan warna yang bisa diganti yang memiliki banyak daerah, dan tata letak mobile-pertama yang responsif.
