NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Navigation
jv: Navigasi

en: wide
jv: āmbā
