Next.js (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Width
el: Πλάτος

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
