Next.js (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
