Next.js (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Site
ar: موقع

en: Published
ar: منشور

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Width
ar: العرض

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
