Next.js (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: ID
mr: आय डी

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Width
mr: लांबी

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
