Next.js (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Site
gl: Sitio

en: Published
gl: Publicado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Width
gl: Ancho

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Web services
gl: Servizos web

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
