Next.js (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Published
da: Udgivet

en: Field name
da: Feltnavn

en: Width
da: Bredde

en: Path alias
da: Sti-alias

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Web services
da: Web-services

en: Entity type
da: Entity-type

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: Entity types
da: Enheds typer

en: Language Code
da: Sprog
