Next.js (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Site
sk: Stránka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Width
sk: Šírka

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Sites
sk: Stránky

en: Web services
sk: Webové služby

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity types
sk: Typy entít
