Next.js (1.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Site
ka: საიტი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Width
ka: სიგანე

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
