Next.js (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Site
lt: Svetainė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Width
lt: Plotis

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
