Next.js (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Site
ja: サイト

en: Published
ja: 掲載

en: Field name
ja: フィールド名

en: Width
ja: 幅

en: Path alias
ja: パスエイリアス

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entity types
ja: エンティティタイプ

en: Language Code
ja: 言語コード
