Next.js (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Site
sv: Webbplats

en: Published
sv: Publicerad

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Width
sv: Bredd

en: Path alias
sv: Sökvägsalias

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Language Code
sv: Språkkod
