Next.js (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Field name
cs: Název pole

en: Width
cs: Šířka

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Web services
cs: Webové služby

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity types
cs: Typy entit
