Next.js (1.1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Site
ro: Sit

en: Published
ro: Publicat

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Width
ro: Lățime

en: Path alias
ro: Alias cale

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Web services
ro: Servicii web

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
