Next.js (1.2.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno

en: Field name
bs: Ime polja

en: Width
bs: Širina

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje
