Next.js (1.2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: ID
vi: Mã

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Published
vi: Đã công bố

en: Field name
vi: Tên trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Path alias
vi: Đường dẫn giả

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Web services
vi: Dịch vụ web
