Next.js (1.4.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Paths
fi: Polut

en: Site
fi: Sivusto

en: Published
fi: Julkaistu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Width
fi: Leveys

en: Path alias
fi: Polun alias

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Language Code
fi: Kielikoodi
