Next.js (1.4.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: View
nl: Weergeven

en: Paths
nl: Paden

en: Site
nl: Website

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Width
nl: Breedte

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Web services
nl: Webservices

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Language Code
nl: Taalcode
