Next.js (1.4.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Published
sq: Publikuar

en: Path alias
sq: shto alias

en: Web services
sq: Shërbimet web
