Next.js (1.5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Development
be: Распрацоўка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Paths
be: Шляхі

en: Site
be: Сайт

en: Published
be: Апублікавана

en: Field name
be: Назва поля

en: Width
be: Шырыня

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
