Next.js (1.5.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Development
et: Arendus

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Paths
et: Asukohad

en: Site
et: Sait

en: Published
et: Avaldatud

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Width
et: Laius

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Language Code
et: Keelekood
