Next.js (1.5.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Settings
is: Setingar

en: Field
is: Rein

en: View
is: Vís

en: Published
is: Útgivið

en: Path alias
is: Hjáleinki

en: Unpublished
is: Ikki givið út
