Next.js (1.5.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Development
gu: વિકાસ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
