Next.js (1.6.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
