Next.js (1.6.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Development
ml: വികസനം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
