Next.js (1.6.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
