Next.js (1.6.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Development
ca: Desenvolupament

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Paths
ca: Camins

en: Site
ca: Lloc

en: Published
ca: Publicat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Width
ca: Amplada

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Plugin
ca: Connector

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Base URL
ca: URL base

en: Web services
ca: Serveis web

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Language Code
ca: Codi de llengua
