Next.js (1.6.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Development
ast: Desendolcu

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Published
ast: Espublizáu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Width
ast: Anchu

en: Path alias
ast: Alias del camín
