Next.js (1.6.2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Development
az: Develop

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Site
az: Sayt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Field name
az: Sahə adı

en: Width
az: Eni

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Experimental
az: Eksperimental
