Next.js (1.5.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Site
pl: Witryna

en: Published
pl: Opublikowane

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Web services
pl: Usługi web

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Language Code
pl: Kod Języka
