Next.js (1.6.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Width
ps: پلنوالى

en: Plugin
ps: لګون

en: Bundle
ps: بنډل
