Next.js (1.6.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Path alias
th: พาธนามแฝง

en: Bundle
th: กลุ่ม
