Next.js (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Development
hr: Razvoj

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Paths
hr: Putanje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Width
hr: Širina

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
