Next.js (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
