Next.js (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Width
ku: پانی
