Next.js (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Development
sl: Razvoj

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Published
sl: Objavljeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Width
sl: Širina

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Web services
sl: Spletne storitve
