Next.js (2.0.0-beta0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Development
am: ልማት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
