Next.js (2.0.0-beta0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Development
bg: Разработка

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Published
bg: Публикувано

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Web services
bg: Уеб услуги
