Next.js (2.0.0-beta0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
