Next.js (2.0.0-beta0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Development
kk: Дамыту

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты
