Next.js (2.0.0-beta0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು
