Next.js (2.0.0-beta0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Development
ne: विकास

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Width
ne: चौडाई

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
